FIRMA BEZ ZUS – ŁUKÓW

Decydując się na założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, nie musisz podlegać pod składki ZUS – to idealne rozwiązanie, szczególnie gdy nie jesteś pewien początkowej rentowności biznesu lub jesteś ubezpieczony z innych tytułów i po prostu nie chcesz generować dodatkowych kosztów w nowym biznesie.

NISKI PODATEK

Podatek dochodowy dla spółek z o.o. to tylko 9% przy obrotach do 2 milionów Euro rocznie – to świetna alternatywa dla wysokości podatku przy jednoosobowej działalności gospodarczej. Na zasadach ogólnych obowiązuje skala podatkowa ze stawką 12% oraz 32%, a na na podatku liniowym 19%.

BEZ SKŁADKI ZDROWOTNEJ

Składka zdrowotna to obok podatku dochodowego  najbardziej obciążająca danina, którą muszą płacić osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Wynosi aż 9% dochodu na zasadach ogólnych oraz 4,9% przy podatku liniowym. Decydując się na założenie spółki z o.o., nie musisz jej opłacać w ogóle.

BEZPIECZEŃSTWO BIZNESU

Prowadząc działalność za pomocą spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, chronisz swój prywatny majątek przed skutkami ewentualnych niepowodzeń. Twój majątek jest bezpieczny, dzięki czemu ze spokojem możesz myśleć o rozwoju.

JAK 
ZAŁOŻYĆ SPÓŁKĘ Z O.O. ?

NAJPROŚCIEJ: 
Z NASZĄ POMOCĄ 

Krok 1

Skontaktuj się z nami w celu omówienia Twoich potrzeb i ustalenia podstawowych informacji. Musimy wiedzieć jaki rodzaj działalności chcesz prowadzić, ilu wspólników włączyć do spółki, jaki kapitał zakładowy należy ustalić dla spółki ( minimalny to 5000,00zł ), ustalić siedzibę i władze spółki. Na tym etapie poinformujemy Cię, jakie są możliwości i proponowane przez nas rozwiązania.

Krok 2

Nasza księgowa prowadząca biuro w Łukowie przygotuje kompletną dokumentację niezbędną do szybkiej rejestracji spółki w KRS. Dokumenty będą wymagały podpisów elektronicznych, zarówno Twojego jak i pozostałych wspólników. Następnie załączymy je do wniosku o rejestrację spółki, który na tym etapie możemy już złożyć online do KRS.

Krok 3

Po złożeniu wniosku w poprzednim kroku, oczekujemy już tylko na rejestrację spółki przez Sąd. Wszelkie powiadomienia w tej materii Sąd przesyła elektronicznie, więc informację o rejestracji otrzymujemy bardzo szybko. Po nadaniu numeru NIP i REGON, spółka musi założyć konto firmowe i przygotowujemy zgłoszenie do Urzędu Skarbowego. Spółka może już działać!

Założenie spółki z o.o.

100%

ILE CZASU TRWA REJESTRACJA SPÓŁKI Z O.O. ?

Z naszego doświadczenia wynika, że rejestracja spółki od Kroku 1 do Korku 3 to zazwyczaj 3 dni robocze. W sezonie urlopowym Sądu zdarza się, że spółka jest rejestrowana w ciągu 5 dni. To i tak bardzo szybko – dzięki profesjonalnie przygotowanym dokumentom, unikasz konieczności ponownego składania wniosku czy jego uzupełniania.

ILE KOSZTUJE NASZA POMOC PRZY REJESTRACJI SPÓŁKI Z O.O. ?

Nasze usługi przygotowania do rejestracji są BEZPŁATNE, jeżeli to my będziemy prowadzić księgowości spółki. Prowadzimy spółki z całej Polski, nie ma znaczenia skąd jesteś – mamy dla Ciebie rewelacyjne narzędzia online.

OPŁATA SĄDOWA 

Składając wniosek o rejestrację spółki w KRS, należy wnieść opłatę w wysokości 350,00zł – jest to opłata za rejestrację nowego podmiotu oraz za publikację informacji powstaniu nowego podmiotu. Opłaty dokonuje się w momencie składnia wniosku, bezpośrednio do Sądu przelewem.

Korzyści płynące z prowadzenia firmy bez ZUS

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej może być nie tylko satysfakcjonujące, ale także korzystne finansowo. Decydując się na firmę bez ZUS, unikasz jednego z najbardziej obciążających kosztów, jakie ponoszą przedsiębiorcy. Oto kilka zalet takiego kroku:

 

  • oszczędność – opłacanie składek ZUS może stanowić znaczną część wydatków każdego przedsiębiorcy; przypadku firmy bez ZUS nie musisz martwić się o te koszty, co pozwala Ci zaoszczędzić środki na rozwój swojego biznesu;

  • elastyczność – bez konieczności opłacania ZUS możesz swobodnie decydować o kierunku rozwoju swojej firmy oraz inwestować w nią według własnych potrzeb i możliwości; to daje Ci większą kontrolę nad swoim biznesem;

  • mniejsza biurokracja – prowadzenie firmy bez ZUS oznacza mniej formalności i papierologii do załatwienia; dzięki temu możesz skupić się na tym, co naprawdę jest ważne – rozwijaniu swojej działalności.

ZRÓB PIERWSZY KROK
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI