e-biuro rachunkowe

Dane finansowe, raporty, przepływy – czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się nagle potrzebować niezbędnych danych o Twojej firmie? Może chciałbyś, aby ktoś pilnował czy zapłaciłeś obliczony przez księgowych podatek? Może  czasem w „środku nocy” potrzebujesz niezbędnych danych np. o fakturach? 


Jeżeli tak, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: 

wdrożyliśmy współpracę z Klientami w oparciu o platformę Taxxo – teraz nasze biuro jest online non stop.

Co zyskujesz korzystając z naszej oferty?

 • Wygodnie wystawisz faktury sprzedażowe - bezpłatny program do wystawiania faktur, rachunków
 • Zorganizujesz dokumenty kosztowe
 • Sprawdzisz raporty finansowe
 • Przeanalizujesz swoje dochody wygodnie dzięki funkcji generownia wykresów
 • Odszukasz potrzebne dokumenty
 • Łatwo sprawdzisz wysokość należnych podatków i składek ZUS
 • Elastyczny, stały dostęp online do swoich rozliczeń z kontrahentami
 • Przejrzysz księgowania na kontach - Klienci na Pełnej Księgowości

… i dużo, dużo więcej.

Pełen zakres usług księgowych na wyciągnięcie ręki z każdego miejsca na świecie? Dostęp do wybranego dokumentu bez konieczności przyjazdu do biura? Brzmi interesująco, prawda? A to jedynie część bogatej oferty dla naszych Klientów, jaką oferujemy we współpracy z platformą Taxxo. Dlaczego warto zdecydować się na tego rodzaju wsparcie, prowadząc własną firmę?

Dostęp do danych z każdego miejsca na świecie

Wiedza oraz doświadczenie, to bezcenna baza pod budowę prężnie rozwijającej się firmy. Dlatego oferujemy Ci dostęp do wiedzy poprzez intuicyjną i bezpieczną platformę online. Dzięki temu nawet osoby, które nie wyobrażają sobie odejścia od papierowej dokumentacji, bez większych problemów poradzą sobie w wirtualnej rzeczywistości. Z Taxxo tworzymy inteligentną sieć wymiany danych z których możesz korzystać w każdej chwili, z każdego miejsca na świecie- łatwo sprawdzisz bieżącą kondycję firmy, obroty, rozrachunki, wygenerujesz graficzne porównania przepływów czy pobierzesz wybraną przez Ciebie fakturę czy rachunek. Jako nasz Klient będziesz również mógł dostarczyć nam za pośrednictwem spersonalizowanego Panelu Klienta swoje dokumenty- bez konieczności wizyty w biurze.

Digitalizacja procesu obsługi

Dlaczego zainwestowaliśmy w technologię dla biura rachunkowego? Czy nie wystarczą tradycyjne i sprawdzone przez lata rozwiązania? Zdecydowanie nie wystarczą, ponieważ świat pędzi nieubłaganie do przodu, a obsługa księgowa jest jedną z pierwszych usług, które za tym rozwojem muszą nadążyć. Dzieje się tak dlatego, że Klienci coraz częściej podejmują ważne dla swoich firm decyzje, określają nowe zakresy współpracy z kontrahentami i coraz częściej działanie te muszą podejmować szybko – zatem niezbędny jest stały dostęp do informacji o kondycji firmy. W tym zakresie obsługę naszych Klientów wspomagają nowoczesne rozwiązania bazujące na rozbudowanych algorytmach i programach.
Dzięki temu podczas porannej kawy, nasi Klienci mogą przeanalizować raport finansowy lub sprawdzić, jakie koszty generuje prowadzona działalność. To z kolei pozwoli na podjęcie odpowiednich kroków niemal natychmiast – choćby poprzez przesłanie raportu mailem do dyrektora finansowego czy przedyskutowanie wydatków firmowych na zwołanym ad hoc spotkaniu. Wielu przedsiębiorców bardzo ceni sobie tego typu płynną komunikację bez konieczności oczekiwania na papierową korespondencję czy nawet cyklicznego maila z informacjami księgowymi o firmie.

PRZYKŁADY FUNKCJONALNOŚCI

Dostęp do programu do wystawiania faktur

W ramach platformy Taxxo udostępniamy wygodne narzędzie do wystawiania każdego typu faktur i rachunków za wykonywane przez Klienta usługi.

Dodawanie dokumentów kosztowych 

Panel zarządzania Klienta umożliwia dodawanie dokumentów kosztowych w formie elektronicznej. Tak dodane dokumenty jednocześnie dostarczasz do naszego Biura!

Przeglądanie całej dokumentacji firmy

Decydując się na pełną digitalizację obsługi masz stały dostęp do swoich dokumentów – wygodnie je przeglądasz, sprawdzasz i pobierasz skany gdy tylko będą Ci potrzebne

Podatki i rozliczenia z ZUS

Otrzymujesz wygodny dostęp do danych o swoich podatkach – bieżących i historycznych oraz do rozliczeń z ZUS

KORZYSĆI dla klientów

Dzięki Platformie Taxxo e-biuro rachunkowe zapewniamy naszym klientom

 • Oszczędność czasu – dzięki szybkiemu dostępowi do danych i raportów online
 • Większą wygodę zarządzania
 • Lepszą kontrolę płatności i rozrachunków
 • Bezpłatne fakturowanie bez konieczności zakupu dodatkowego systemu

Dostęp do platformy dla firm rozliczanych na książce przychodów i rozchodów jest bezpłatny.

W ramach platformy Taxxo udostępniamy wygodne narzędzia do zarządzania takie jak: Taxxo e-biuro rachunkowe, e-Faktura, e-Analizy Finansowe oraz e-Cash flow.  Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami :